Platinum partner
19
Лет опыта
13
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
9
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
5492
Последний визит на сайт
вчера

Продажа квартир (4)

  • 51 000 $
    1 063 $/м²

    Кирилловская ул. (Фрунзе), 116-А

    2 комнаты
    48 / 31 / 7 м²
    этаж 6 из 7
    1969 год постройки
    вчера
    Продаж 2-к квартири по вул. Кирилівська 116 а навпроти стадіону Спартак. 6/7 пов. цегляного будинку, площа 48/31/7.4, вікна виходять в двір, не торцева, тепла. Куренівка, Подільський район., суміжні кімнати, є балкон, окремий санвузол. Стан задовільний для проживання. Тепла, розташована всередині будинку, лічильники повірені, бойлер, газова плита, пральна машина, холодильник. Чудова локація, поряд з центром, сквер, парк, школи, дитсадок, супермаркети тощо, до Лукʼянівської, Подолу 15 хвилин. «Чистий» продаж.
    Риелтор
  • 53 000 $
    1 448 $/м²

    Бориса Гмыри ул., 22-Б

    1 комната
    37 / 17 / 9 м²
    этаж 1 из 25
    2025 год постройки
    2 дня назад
    Продаж 1-к квартири в ЖК Патріотика, будинок Синевір (N23) по вулиці Бориса Гмирі 22 Б. Клас житла комфорт, введений в експлуатацію, продаж по перепоступці (1000 дол), створено кооператив, встановлено генератори! При відключеннях є тепло, вода, працюють ліфти! Розпочато процес видачі ключів. Квартира площею 36.6/17.06/8.7 на 1 поверсі в житловому фонді, який не складно перевести в нежитловий під ведення бізнесу. Вікна в двір, чудове планування, будинок утеплений, в квартирі стяжка, штукатурка, радіатори, електрична розводка, підведена вода. Лічильники на тепло, воду, електрику. Відеоспостереження, консьєрж сервіс 24/7, благоустройство території, гостьовий паркінг. Поруч з будинком Епіцентр...
    Риелтор
  • 120 000 $
    1 739 $/м²

    Антоновича ул. (Горького), 112

    3 комнаты
    69 / 40 / 9 м²
    этаж 9 из 14
    1987 год постройки
    3 дня назад
    Пропонується 3-к квартира по вулиці Антоновича 112 в історичному та діловому центрі столиці в 10 хвилинах пішої доступності від метро Палац Україна, 15 хв від Либідської. Цегляний дуже теплий будинок 1987 року, розташований в дворі, 9/14пов, S=69 кв.м., чудове планування з окремими кімнатами, кладовою-гардеробом, окремим санвузлом, 2 утепленими лоджіями. Квартира в чудовому стані, з хорошим ремонтом, продається частково або повністю укомплектована (по домовленості), система вбудованих шаф в коридорі, склопакети, ламінат, кафель, лоджії з виходом із спальні та кухні. Квартира дуже затишна і доглянута. Тамбур із сусідами. Замовлені генератори на ліфт, воду та тепло, незабаром встановляться!...
    Риелтор
  • 49 500 $
    1 338 $/м²

    Бориса Гмыри ул., 22-Б

    1 комната
    37 / 17 / 9 м²
    этаж 23 из 25
    2025 год постройки
    2 дня назад
    Продам в ЖК Патріотика в Дарницькому районі 1-к квартиру в будиноку Синевір (N23) по вулиці Гмирі Бориса 22 Б. Будинок введено в експлуатацію в кінці 2025 року, запущена вода, можна заходити на ремонт! Перепоступка на нового власника (біля 1000 доларів). Генератори на все - тепло, воду, ліфти! Створений кооператив та видаються ключі мешканцям! Квартира видова на 23/26 пов, площа 36.6/17/9 Будинок утеплений, зроблена проводка електрики, штукатурка, стяжка, розводка труб в санвузлі, встановлені радіатори. Лічильники води, тепла, електрики. Презентабельне парадне, консьєрж, відеоспостереження. Облагорожена територія, гостьовий паркінг. Метро Позняки 7 хв пішки, біля будинку Епіцентр, ТЦ Метро...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.